НА ЖИВО: Созопол – Хебър, гостите с 10 души – БГ Футбол – Втора лига

Сподели статията с твоите приятели:

В двубой от 25-ия кръг на Втора лига Созопол посреща Хебър. Срещата стартира в 19:30 часа и може да я проследите минута по минута с Gong.bg и пряко в ефира на DIEMA SPORT. Резултатът е 0:0.

Тимът от Пазарджик остана с 10 души още в 6-ата минута, след като Любенов фаулира Ферадов на сантиметри пред наказателното поле на тима и съдията го изгони, което принуди треньорът на гостите Николай Митов да прави принудителна смяна. Последва пряк свободен удар за домакините, но Тодоров стреля право в стената изградена от играчи на Хебър.

В 16-ата минута Ферадов опита да намери съотборник в наказателното поле на гостите, но Созопол пропусна да открие резултата. В 23-ата минута Гюзелев прати топката в мрежата на гостите, но имаше вдигнат флаг за засада. Малко преди това Живко Петков стреля към Андонов, но не сполучи да се разпише.

Хебър пропусна отлична възможност в 26-ата минута, когато Хамдиев от изгодна позиция около точката на дузпата не намери целта.

Созопол – Хебър 0:0

съставите на двата отбора:

Созопол: Андонов, Молдованов, Димитров, Радев, Жеков, Лефтеров, Димов, Савов, Тодоров, Гюзелев, Ферадов

Хебър Пазарджик: Любенов, Папазов, Дичев, Хаджиев, Тонев, Каракашев, Илиев, Игнатов, Хамдиев, Търтов, Петков

съдия: Красен Георгиев

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: gong.bg