НА ЖИВО: Ливърпул – Арсенал, голям шанс за гостите – Футбол свят – Англия

Сподели статията с твоите приятели:

Ливърпул и Арсенал играят при резултат 0:0 в осминафинален мач от турнира за Купата на Лигата на Острова. В Gong.bg може да проследите на живо всичко най-интересно от развоя на срещата на “Анфийлд”.

Двубоят започна в равностойно темпо, но първото наистина сериозно положение дойде в 6-та минута и беше за гостите. След хубаво изнасяне на крак Никола Пепе получи страхотен пас в дълбочина. Котдивоарският нападател намери Крис Уикол на дузпата, а той отклони още надясно за Еди Нкетия. Младият стрелец обаче се засуети и Адриан успя да избие.

Шест минути по-късно беше ред за отговор и за домакините. След корнер Диого Жота намери Марко Груич на точката за дузпата, но сърбинът не успя да уцели вратата.

Ливърпул – Арсенал 0:0

Ето и съставите на двата тима:

Ливърпул: Адриан, Н. Уилямс, Р. Уилямс, Ван Дайк, Милнър, Груич, Джоунс, Уилсън, Минамино, Жота, Салах

Арсенал: Лено, Соареш, Холдинг, Габриел, Коласинак, Себайос, Уилок, Джака, Пепе, Нкетиа, Сака

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: gong.bg