НА ЖИВО: Левски – Сливнишки герой 1:0 – БГ Футбол – efbet Лига

Сподели статията с твоите приятели:

Левски и третодивизионния Сливнишки герой играят при резултат 1:0 в контрола. Двубоят на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ стартира в 16:00 часа и ще бъде проследен на живо на Gong.bg.

“Сините” успяха да спечелят контрола на топката в първите минути на двубоя и се настаниха в половината на гостите. В 5-ата минута Стивън Петков центрира в наказателното поле към Билал Бари, но нападателят бе изпреварен от Димитър Симеонов, който улови.

Две минути по-късно Левски откри резултата. Билал Бари получи в наказателното поле, след което се завъртя и с удар в долния десен ъгъл реализира.

Преди седмица „сините“ загубиха от Локомотив София с 0:1 с гол в последните минути на двубоя. Столичани ще бъдат водени от помощник-треньорът Живко Миланов, след като Славиша Стоянович е в болница с COVID-19.

В състава на домакините ще има ключови липсващи лица начело със старши треньора Славиша Стоянович, който боледува от коронавирус и е в болница. Освен него с COVID-19 са още Симеон Славчев, Мартин Петков, Насиру Мохамед, клубният доктор Стамен Илиев и един от кондиционните треньори.

ЛЕВСКИ – СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 1:0

1:0 Бари 7′

СТАРТОВ СЪСТАВ НА ЛЕВСКИ: Звонимир Микулич, Драган Михайлович, Живко Атанасов, Георги Александров, Патрик-Габриел Галчев, Тома Даске, Мартин Райнов, Илия Юруков, Марин Петков, Стивън Петков, Билал Бари

Резерви: Николай Михайлов, Ивайло Найденов, Богдан Костов, Даниел Начев, Ивайло Христов, Костадин Илиев, Илия Димитров, Валери Божинов, Андриан Краев

Треньор: Живко Миланов

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: gong.bg