ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Лудогорец – Созопол, “орлите” вече водят – БГ Футбол – Втора лига

Сподели статията с твоите приятели:

Отборите на Лудогорец и Созопол играят при резултат 1:0 в контролен мач на стадион „Хювефарма Арена”. В деветата минута Клаудиу Кешеру откри резултата.

Срещата започна в спокойно темпо без опасности пред някоя от двете врати.

В осмата минута дойде и първата по-интересна ситуация. Домакините изпълниха корнер, след който Козмин Моци стреля с глава, но в аут.

Само минута след това „орлите“ поведоха. След хубава атака отляво Бернард Текпетей отправи чудесно подаване по земя с външен фалц в наказателното поле, където връхлитащия Клаудиу Кешеру засече с левия крак и топката влетя точно до лявата греда на стража на Созопол – 1:0.

В 16-ата минута Лудогорец организира добра атака, този път отляво, като от границата на наказателното поле Каули Оливейра засече топката с глава, но тя премина точно над напречната греда.

ЛУДОГОРЕЦ – СОЗОПОЛ 1:0

1:0 Клаудиу Кешеру 9′

Стартови състави на двата отбора:

ЛУДОГОРЕЦ : 33. Ренан дос Сантос – 30. Козмин Моци, 22. Джордан Икоко, 12. Абел Анисе, 25. Стефан Баджи, 95. Каули Оливейра, 28. Клаудиу Кешеру, 37. Бернард Текпетей, 17. Жорижиньо, 75. Петър Генчев, 58. Димитър Илиев

Старши треньор: Павел Върба

СОЗОПОЛ: 1. Роман Васенев – 11. Петър Кюмюрджиев, 23. Диян Молдованов, 19. Диян Лефтеров, 5. Георги Радев, 91. Антонио Ласков, 6. Стефан Стойнов, 10. Яни Николов, 18. Ариф Ферадов, 99. Кристиян Парашкевов, 27. Иван Колев

Старши треньор: Маргарит Димов

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: gong.bg