Всички потенциални опоненти на ЦСКА в Лигата на конференциите – БГ Футбол – efbet Лига

Сподели статията с твоите приятели:

ЦСКА ще започне от втория предварителен кръг в Лигата на конференциите. Там столичани ще са поставени с коефициент от 8.000.

При успех на старта, възпитаниците на Любослав Пенев са с добра възможност да са сред поставените и в следващата фаза, ала това зависи от развръзката в няколко европйски шампионата.

Ако “червените” достигнат плейофния кръг, шансът да са сред поставените е само един – чрез елиминация на съперник като непоставен в третия предварителен кръг.

Евентуалните противници на ЦСКА в различните кръгове:

Втори предварителен кръг:

Динамо Брест (Беларус), Дунайска Стреда (Словакия), Ашдод (Израел), Волеренга (Норвегия), Елфсборг (Швеция), Хекен (Швеция), Кесла (Азербайджан), Сумгайт (Азербайджан), Тобол (Казахстан), Шахтьор Караганда (Казахстан), Торпедо (Беларус), Погон (Полша), Раков Честохова (Полша);

Ако преодолеят първия предварителен кръг, следните отбори също са вариант за опонент: КуПС (Финландия), Хафнарфьордур (Исландия), Сутиеска (Черна гора), Европа (Гибралтар), Лиепая (Латвия), Хибърниънс (Малта), Левадия (Естония), Дрита (Косово), Ла Фиорита (Сан Марино), Стрянан (Исландия), Уйпещ (Унгария), Пушкаш (Унгария), Сласк Вроцлав (Полша);

Засега не е ясно дали ще са в урната на непоставените: Арис (Гърция), Сервет (Швейцария), няколко чешки, румънски и израелски отбори.

Трети предварителен кръг:

Ако ЦСКА е поставен:

Витес (Нидерландия), Рубин (Русия), Колос (Украйна), Трабзонспор (Турция);

Ако преодолеят първи и/или втори предварителен кръг, тези тимове могат да премерят сили с българите: Сочи (Русия), Абърдийн (Шотландия), Дъ Ню Сейнтс (Уелс), Спартак Търнава (Словакия), Олимпия Любляна (Словения), Хибърниън (Шотландия), Ворскла (Украйна), Сараево (Босна), Сивасспор (Турция), Осиек (Хърватия), Университатя Крайова (Румъния), АЕЛ Лимасол (Кипър), Люцерн (Швейцария), четвъртия в Дания и още осем отбора, които не са известни към този момент.

Ако ЦСКА е непоставен:

Андерлехт (Белгия), ЛАСК (Австрия), Пасош де Ферейра (Португалия);

Ако преодолеят първи и/или втори предварителен кръг: Базел (Швейцария), Копенхаген (Дания), Гент (Белгия), Астана (Казахстан), Фейенорд (Нидерландия), Карабах (Азербайджан), ФКСБ (Румъния), ПАОК (Гърция), АЕК (Гърция), Партизан (Сърбия), БАТЕ Борисов (Беларус), Молде (Норвегия), Розенборг (Норвегия), Марибор (Словения), Риека (Хърватия), Аполон Лимасол (Кипър), Фехервар (Унгария), Дъндолк (Ейре), Санта Клара (Португалия), петия в Австрия и още три отбора, които не са известни към този момент.

Плейофен кръг:

Ако ЦСКА е непоставен:

Рома (Италия), Тотнъм (Англия), Виляреал (Испания);

Ако преодолеят втория и/или третия предварителен кръг: Базел (Швейцария), Копенхаген (Дания), Гент (Белгия), Астана (Казахстан), ЛАСК (Австрия), Фейенорд (Нидерландия), Карабах (Азербайджан), ФКСБ (Румъния), ПАОК (Гърция) и още четири отбора.

Ако е поставен:

Унион (Германия);

Ако преодолеят първи, втори и/или трети предварителен кръг: Молде (Норвегия), Розенборг (Норвегия), Марибор (Словения), Риека (Хърватия), Аполон Лимасол (Кипър), Фехервар (Унгария), Дъндолк (Ейре), Санта Клара (Португалия), Пасош де Ферейра (Португалия), петия в Австрия и още шест отбора.

 

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: gong.bg

Facebook Comments
Сподели статията с твоите приятели:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *